Salah poston VIDEO-n që po i çmend të gjithë, është një ‘snajper’ i vërtetë

Salah poston VIDEO-n që po i çmend të gjithë, është një ‘snajper’ i vërtetë

21:00, 07/02/2019

Mohamed Salah ka çmendur të gjithë me videon e fundit postuar në rrjetet sociale.

“Ylli” i Liverpoolit ka kaluar topin mes gomës së varur, ndërsa më pas ai vendos një kanace duke qëlluar topin fluturimthi.

Kjo video është shoqëruar me mesazhin "Në prapaskenë..." dhe ka shumë mundësi  të jetë pjesë e një reklame të kompanisë së pijes së famshme të “Pepsit”, që është edhe sponsori i Champions League.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco