Befasi në renditjen e re, FIFA: Ja 10 kombëtaret më të mira në botë

Befasi në renditjen e re, FIFA: Ja 10 kombëtaret më të mira në botë

20:44, 07/02/2019

FIFA më 7 shkurt ka përditësuar renditjen e përgjithshme me kombëtaret më të mira të botës.

Surpriza e madhe është që në 10 vendet e para mungon Argjentina (11), Gjermania (16) dhe Italia (18), shkruan SYRI.net.

Për muajin shkurt kryeson Belgjika, ndjekur nga Franca dhe Brazili.

Ja renditja e 10 kombëtareve:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco