Formacionet zyrtare: Lazio – Empoli

Formacionet zyrtare: Lazio – Empoli

20:03, 07/02/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lazio – Empoli e vlefshme për javën e 23-të në Serie A.

Në këtë ndeshje, nga minuta e parë do të luajë “ylli” i Kosovës, Valon Berisha i cili sot feston ditëlindjen.

Lazio:

Image

Empoli:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco