VIDEO/ Sulmuesi i kombëtares shënon gol të bukur

VIDEO/ Sulmuesi i kombëtares shënon gol të bukur

19:36, 07/02/2019

Sokol Cikalleshi ka shënuar një gol të bukur në Turqi.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.

Ishte një krosim nga e majta e sulmit, të cilin sulmuesi e ka shfrytëzuar shumë mirë duke dërguar topin drejt rrjetës.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco