E dashura e Sala prek të gjithë me reagimin e saj: Gjithmonë afër teje,...

E dashura e Sala prek të gjithë me reagimin e saj: Gjithmonë afër teje,...

18:50, 07/02/2019

Ish e dashura e Emiliano Salas, është rikthyer sërish në rrjetet sociale për të kërkuar drejtësi për zhdukjen e futbollistit.

Modelja franceze, Berenice Schkair ka postuar një fotografi në Instagram-in e saj ku ka shkruar:

“Gjithmonë afër teje. Asnjëherë s’do të dorëzohemi. #Drejtësi për Emiliano Sala”

Schkair një muaj më parë akuzoi mafian nw futboll për zhdukjen e futbollistit.

Sala kishte qenë duke udhëtuar në Cardiff pasi i kishte thënë lamtumirë ish-bashkëlojtarëve të tij në Nantes, pasi e kishte siguruar vetëm disa ditë më parë një transferim në klubin e Premierligës, Cardiff City.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco