VIDEO/ Reagimi epik i komentatorit po i ‘çmend’ të gjithë, ja çfarë bën gjatë transmetimit

VIDEO/ Reagimi epik i komentatorit po i ‘çmend’ të gjithë, ja çfarë bën gjatë transmetimit

18:27, 07/02/2019

Komentatori i ndeshjes mes Venezuelës dhe Brazilit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimit epik të tij në kampionatin U20 në Amerikën Jugore.

Komentatori i televizionit argjentinas, TyC Sports, ka marrë vëmendjen e të gjithëve kur sulmuesi 18 vjeçar i Venezuelës kaloi gjithë mbrojtjes e Brazilit.

Kur sulmuesi Hurtado filloi të kalonte një nga një mbrojtësit e Brazilit, komentatori imitonte zhurmën e motorit të Formula 1, duke aksionin në një garë shpejtësie.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco