Vjen oferta ‘faraonike’ për sulmuesin e Juventusit, klub surprizë!

Vjen oferta ‘faraonike’ për sulmuesin e Juventusit, klub surprizë!

17:23, 07/02/2019

Pas transferimit të Hamsik, klubi kinez Dalian Yifang është duke u përpjekur ta bindin Mandukicin me një “super-ofertë” prej 10 milionë euro në vit.

Sipas “Sportmediaset”,  sulmuesi kroat ka refuzuar ofertën nga skuadra kineze dhe dëshiron të qëndroj në Torino.

Mandzukic madje dëshiron që të vazhdoj kontratën me Juventusin, ndërsa marrëveshja aktuale përfundon në vitin 2020.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco