Higuain tek Chelsea, këto lëvizjet e fundit të merkatos

Higuain tek Chelsea, këto lëvizjet e fundit të merkatos

07:14, 21/01/2019

Merkatos së janarit i kanë ngelur edhe pak ditë në dispozicion. Ekipet po bëjnë lëvizjet e tyre ndoshta të fundit për përforcime.

Sipas SKY ITALIA, Milan është shumë pranë marrëveshjes me sulmuesin polak Krzysztof Piatek me një vlerë prej 35 milion euro plus Alen Halilovic.

Higuain do bashkohet me Chelsean dhe siç raportohet në Itali ai do jetë jashtë ekipit për ndeshjen kundër Genoas.

Në Spanjë e bëjnë të kryer. Morata do bashkohet me Atletiko Madrid.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco