FOTO/ Barcelona-Leganes, notat e lojtarëve. Ja kush ishte më i miri

FOTO/ Barcelona-Leganes, notat e lojtarëve. Ja kush ishte më i miri

23:29, 20/01/2019

Barcelona luajti mbrëmjen e sotme ndeshjen e 20-të të La Ligës kundër Leganes në “Camp Nou”, shkruan Syri.net.

Skuadra katalanase fitoi me rezultatin 3-1, por nuk e pati aspak të lehtë.

Lionel Messi e nisi nga stoli, por ishte ai që sapo u fut në pjesën e dytë ndryshoi gjithçka në favor të ekipit të Valverdes, madje duke shënuar dhe vulosur rezultatin 3-1.

Me notën 7.7 u vlerësua argjentinasi, ndërsa më i miri ishte Dembele me 9.1.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco