VIDEO/ Tifozët kanë nisur të humbin respektin, ja çfarë ka bërë Salah

VIDEO/ Tifozët kanë nisur të humbin respektin, ja çfarë ka bërë Salah

21:44, 19/01/2019

Mohamed Salah është duke ndërtuar një reputacion të keq sa i përket simulimeve të tij në Premier League.

Këtë sezon egjiptiani është rrëzuar disa herë duke u munduar të fitojë ndonjë goditje dënimi apo penallti për Liverpolin.

Po ashtu edhe në fitoren ndaj Crystal Palace, Salah bëri një simulim të panevojshëm duke u rrëzuar nga një prekje e lehtë e kundërshtarit, Mamadou Sakho.

Në të vërtetë, shumë tifozë të futbollit po humbasin ose kanë humbur respektin për 26-vjeçarin pasi ka reagime të shumta në rrjetet sociale.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco