FOTO/ Liverpool fitore të 'çmendur', por ja nota befasuese që merr Shaqiri

FOTO/ Liverpool fitore të 'çmendur', por ja nota befasuese që merr Shaqiri

18:38, 19/01/2019

Liverpool ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme duke mposhtur me rezultatin 4-3 skuadrën e Crystal Palaces.

“The Reds” arritën që para tifozëve të tyre të shënojnë plotë katër gola për tri pikët e radhës në Premierligë.

Në fitoren e Liverpool me gola kontribuuan tre sulmuesit e skuadrës; Firmino, Salah e Sadio Mane.

 “WhoScored” publikoi vlerësimin për lojtarët ku Shaqiri mori vlerësimin (6.1), ndërsa lojtari i ndeshjes u shpall Salah me notën (8.7), shkruan SYRI.net.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco