VIDEO/ ‘Ylli’ i Realit shënon golin e vitit në Spanjë, ‘zhduket’ topi nga shpejtësia

VIDEO/ ‘Ylli’ i Realit shënon golin e vitit në Spanjë, ‘zhduket’ topi nga shpejtësia

17:51, 19/01/2019

Më në fund, Real Madrid ka kaluar në avantazh përballë Sevillas.

Në minutën e 78’ ishte Casemiro ai i cili shënoi një gol të jashtëzakonshëm duke lëshuar një “predhë” të vërtetë nga një distancë rreth 25 metra.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco