VIDEO/ Pogba gjuan penalltinë, por befason të gjithë me gjestin e tij!

VIDEO/ Pogba gjuan penalltinë, por befason të gjithë me gjestin e tij!

16:33, 19/01/2019

Manchester United ka kaluar në avantazh 1-0 në duelin përballë Brighton të vlefshëm për Premier Leaguen.

Në minutën e 27’ ishte Pogba ai i cili tërhoqi vëmendje me ekzekutimin e tij të çuditshëm duke bërë disa hapa të ngadalta para se të shkonte tek topi. Në fund francezi arriti të shënojë golin e parë të takimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco