VIDEO/ Higuainin s’e mbajnë nervat, tenton të bëjë sherr pas ndeshjes

VIDEO/ Higuainin s’e mbajnë nervat, tenton të bëjë sherr pas ndeshjes

21:17, 16/01/2019

Menjëherë pas mbylljes së finales së Superkupës së Italisë, ku Milani doli i humbur përballë Juventusit, nervat nuk e kanë mbajtur Gonzalo Higuainin, i cili ashtu si në ndeshjen e parë në kampionat, është kapur sërish me lojtarët e Juves.

“El Pipita”, është kapur nga kamerat teksa kapet me fjalë me Leonardo Bonuccin, dhe tonet duket që janë të larta.

Ish-kapiteni i Milanit sezonin e kaluar, afrohet më pas, për të sqaruar gjithçka me argjentinasin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco