VIDEO/ Ronaldo i pafat, ky mund të ishte goli i vitit

VIDEO/ Ronaldo i pafat, ky mund të ishte goli i vitit

19:29, 16/01/2019

Juventusi dhe Milani po luajnë në Jeddah të Arabisë Saudite finalen e Superkupës së Italisë, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet pa gola, edhe pse bardhezinjtë kishin mundësinë më të mirë për të kaluar në avantazh.

Cristiano Ronaldo në minutën e 43-të godet mjeshtërisht me gjysmëkthesë pas krosit nga e majta, por topi përfundo paksa mbi traun e Donnarummës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco