VIDEO/ Shaqiri turpëron keq ‘yllin’ e Liverpoolit, shikoni çfarë i bën në stërvitje

VIDEO/ Shaqiri turpëron keq ‘yllin’ e Liverpoolit, shikoni çfarë i bën në stërvitje

12:09, 16/01/2019

Xherdan Shaqiri po kalon një formë të jashtëzakonshme ku ka fituar vendin e titullarit te skuadra e Liverpoolit.

Së fundmi lojtari me origjinë shqiptare turpëroi keq në stërvitje shokun e skuadrës duke i kaluar topin mes këmbëve.

Kjo ka shkaktuar të qeshura në stërvitjen e fundit të “Reds”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco