VIDEO/ Barcelona-Eibar, minuta e 53-të, Messi shënon golin numër 400

VIDEO/ Barcelona-Eibar, minuta e 53-të, Messi shënon golin numër 400

19:40, 13/01/2019

Barcelona po luan nĂ« “Camp Nou” me Eibarin ndeshjen  e vlefshme pĂ«r javĂ«n e 19-tĂ« tĂ« La LigĂ«s, raporton Syri.net.

Katalanasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 19-të me anë të Luis Suarez.

NdĂ«rsa minuta e 53-tĂ« bĂ«n qĂ« tĂ« shpĂ«rthejĂ« “Camp Nou”. Messi brenda zone gjuan saktĂ« me tĂ« majtĂ«n, duke shĂ«nuar golin numĂ«r 400 nĂ« La Liga, i pari qĂ« arrin kĂ«tĂ« shifĂ«r. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco