VIDEO/ Barcelona-Eibar, zhbllokohet rezultati në ‘Camp Nou’

VIDEO/ Barcelona-Eibar, zhbllokohet rezultati në ‘Camp Nou’

19:11, 13/01/2019

Barcelona po luan në “Camp Nou” me Eibarin ndeshjen  e vlefshme për javën e 19-të të La Ligës, raporton Syri.net.

Katalanasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 19-të me anë të Luis Suarez.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco