VIDEO/ Tottenham-Manchester United, goli përcaktues i pjesës së parë

VIDEO/ Tottenham-Manchester United, goli përcaktues i pjesës së parë

18:20, 13/01/2019

Në “Wembley” të Londrës po luhet supersfida e javës së 22-të të Premierligës mes Tottenham Hotspur dhe Manchester United, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet me fitoren e United 1-0, me golin e shënuar nga Rashford në minutën e 44-t, të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco