FOTO/ Barcelona-Eibar, formacionet zyrtare. Messi në kërkim të rekordit

FOTO/ Barcelona-Eibar, formacionet zyrtare. Messi në kërkim të rekordit

18:10, 13/01/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona –Eibar, e cila është e vlefshme për javën e 19-të të La Ligës.

Vëmendja do të jetë te Lionel Messi, i cili nëse realizon një gol, do të jetë i pari që prek shifrën e 400 golave në La Liga.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të sfidës që nis në orën 18:30.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco