Isco te Juventus, por ja lojtari që do marrë Real Madrid

Isco te Juventus, por ja lojtari që do marrë Real Madrid

15:25, 13/01/2019

Juventus e ka shansin ta transferojë një top lojtar.

Juventus e ka shansin që ta transferojë Isco Alarconin nga Real Madridi.

Florentino Perez i ka bërë me dije skuadrës italiane se ata janë të lirë ta transferojnë mesfushorin spanjoll qysh nga ky afat.

Presidenti i Real Madridit do ta mbajë në skuadër Marco Asension, duke e shitur kështu Iscon.

Por, Juventus është duke e konsideruar si opsion ofrimin e Paulo Dybalas në këmbim të shërbimeve të spanjollit. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco