FOTO/ Immobile në superformë, sekreti është Jessica!

FOTO/ Immobile në superformë, sekreti është Jessica!

11:22, 13/01/2019

Ciro Immobile vijon të ruajë rendimentin e golave edhe këtë sezon me Lazion. Pasi vjet u shpall golashënuesi më i mirë i Serie A, bashkë me Icardin, këtë vit mbetet pretendent me 10 gola.

Ndërkohë që italiani shënon gola në fushë, ashtu siç bëri edhe dje ndaj Novara-s në Kupën e Italisë, bashkëshortja e tij Jessica Melena me të cilën Ciro ka dy vajza, mban peshë rrjetet sociale me fotot e saj. Bukuroshja është në top formë edhe pse është nënë e dy fëmijëve.

Në profilin e saj në Instagram ndiqet nga thuajse 700 mijë fansa, të cilët i mban të fokusuar me foto vërtet pikante nga jeta e saj si modele, apo edhe nga vendet me diell ku ajo kalon pushimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco