FOTO/ Ish-gruaja e Blerim Xhemailit tërbon meshkujt në rrjetet sociale

FOTO/ Ish-gruaja e Blerim Xhemailit tërbon meshkujt në rrjetet sociale

23:33, 12/01/2019

Erjona Sulejmani po e shijon jetën në maksimum që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Blerim Xhemaili, me të cilin ka një djalë.

Modelja me origjinë nga Shkodra ka mbi 263 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram, të cilët i surprizon herë pas here me foto provokuese, ku shfaq “armët” që i ka falur nëna natyrë.

Këto ditë të ftohta dimri Erjona i ka kaluar në plazhet e Miamit, ku ka nxehur edhe më shumë temperaturat me impostimet e saj seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment