Juventus kualifikohet në çerekfinalen e Kupës së Italisë

Juventus kualifikohet në çerekfinalen e Kupës së Italisë

22:50, 12/01/2019

Juventus është kualifikuar në çerekfinalen të Kupës së Italisë.

“Zonja e Vjetër” mposhti Bolognan me rezultatin 2-0, ndërsa Ronaldo u fut në fushën e lojës vetëm në minutën e 62’.

Golin e parë të takimit e shënoi Bernardeschi (9’), ndërsa në pjesën e dytë ishte talenti Kean që dyfishoi shifrat.

Deri në fund të ndeshjes rezultati qëndroi i pandryshuar.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment