VIDEO/ Juventusi shënon edhe golin e dytë

VIDEO/ Juventusi shënon edhe golin e dytë

21:54, 12/01/2019

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Bolognas në duelin e vlefshëm për Kupën e Italisë.

Në minutën e 50’ ishte Moise Kean ai që shënoi golin e qetësisë për “Zonjën e Vjetër”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment