VIDEO/ Juventus kalon në avantazh ndaj Bolognas

VIDEO/ Juventus kalon në avantazh ndaj Bolognas

21:07, 12/01/2019

Juventus ka kaluar në avantazh 1-0 në duelin ndaj Bolognas të vlefshme për fazën e 1/8 të Kupës së Italisë.

Në minutën 9’ ishte Bernardeschi ai i cili shënoi golin e avantazhit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco