VIDEO/ ‘Ylli’ i Milanit gjuan fluturimthi, shikoni çfarë supergoli ka shënuar

VIDEO/ ‘Ylli’ i Milanit gjuan fluturimthi, shikoni çfarë supergoli ka shënuar

20:28, 12/01/2019

Milani ka shënuar sërish në kohën shtesë.

Kuqezinjtë e drejtuar nga Gattuso kanë shënuar golin e qetësisë në duelin e 1/8 kundër Sampdoria të vlefshme për Kupën e Italisë.

Në minutën e 108’ ishte Cutrone ai i cili shënoi një supergol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco