VIDEO/ Pas 102 minutash lojë, vjen goli i parë në Sampdoria - Milan

VIDEO/ Pas 102 minutash lojë, vjen goli i parë në Sampdoria - Milan

20:18, 12/01/2019

Më në fund, Milani ka kaluar në avantazh 1-0 në duelin ndaj Sampdories të vlefshëm për 1/8 e Kupës së Italisë.

90 minutat e rregullta përfunduan në barazim pa gola ndërsa në të 102-ën, kuqezinjtë e drejtuar nga Gattuso kalojnë në avantazh me anë të Cutrones.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment