VIDEO/ ‘Ylli’ i Chelseas shënon gol të bukur me parabol

VIDEO/ ‘Ylli’ i Chelseas shënon gol të bukur me parabol

18:43, 12/01/2019

Chelsea ka kaluar në avantazh 1-0 në shtëpi ndaj Newcastles.

Në minutën e 9’ ishte Pedro ai i cili shënoi një gol të bukur me parabol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment