VIDEO/ Penallti për Liverpoolin, shikoni çfarë bën ‘ylli’ i skuadrës

VIDEO/ Penallti për Liverpoolin, shikoni çfarë bën ‘ylli’ i skuadrës

17:43, 12/01/2019

Liverpool ka kaluar në avantazh në transfertë ndaj Brighton.

Është Mohamed Salah që ka shënuar në minutën e 50’ nga pika e bardhë e penalltisë.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment