VIDEO/ Njihuni me të dashurën e një ndër futbollistëve më të paguar në botë

VIDEO/ Njihuni me të dashurën e një ndër futbollistëve më të paguar në botë

17:29, 12/01/2019

E dashura e Graziano Pelle-s, Viktoria Varga, ka postuar një video nga pushimet e tyre në Bahamas, që ka lënë pa fjalë 417 mijë ndjekësit e saj.

Sulmuesi italian 33-vjeçar që aktualisht renditet në një ndër futbollistët më të paguar në Kinë, ka vërtetuar se jo vetëm ai është shumë i pashëm me tiparet tipike italiane, por ka ditur të zgjedh, madje të dashurën e ka bombë.

Po të shihni videon e bashkangjitur përshkrimit do të kuptoni që jo vetëm ka vërtetuar se sulmuesi di të zgjedh, por se kishte më njeri mendjen te pyetja.

Dhe pas 30 sekondash të gjithë kanë pyetur veten: “Umm, më fal si ishte pyetja?”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco