FOTO/ Formacionet zyrtare Brighton-Liverpool, Shaqiri...

FOTO/ Formacionet zyrtare Brighton-Liverpool, Shaqiri...

15:36, 12/01/2019

Liverpool  do të kërkojë rikthimin tek fitorja pas humbjes së parë që pësoi javën e kaluar kundër Manchester Cityt.

Sot do të udhëtojnë në trasfertën e brighton, ku Shaqiri do ta nisi si titullar.

Në mbrojtje Klopp ka vendosur Fabinhon pasi ka mungesa të shumëta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco