Real Madrid drejt largimit të gjenerates së vjetër

Real Madrid drejt largimit të gjenerates së vjetër

11:47, 12/01/2019

Real Madrid është  i hapur për bisedime me Juventusin për Iscon në rast se ata janë të gatshëm që të ofrojnë Dybala në këtë marrëveshje.

Mesfushori është i lodhur me mungesën e kohës së luajtur me mbajtësit e Ligës së Kampionëve dhe duket se do të lëvizë në janar ose verë, me skuadrën e Serie A që kryeson ndjekjen.

Nga reali në këto moment duket se duan që të largohen të ghithë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco