Kushton 25 milion euro! Ky është prioriteti i Interit në merkaton e janarit

Kushton 25 milion euro! Ky është prioriteti i Interit në merkaton e janarit

09:02, 12/01/2019

Inter ndjek me përqendrim maksimal paraqitjet dhe performancën e Joachim Andersen, mbrojtësit të Sampdorias, që ndërkohë ka tërhequr vëmendjen edhe të dy skuadrave të tjera gjigante si Tottenham dhe Juventus.

Të paktën kjo është ajo që njofton media sportive më e madhe në Itali, “Gazzetta dello Sport”.

22-vjeçari danez luan në qendër të mbrojtjes dhe me paraqitjet e tij ka fituar interesimin nga skuadra të mëdha.

Çmimi i tij në merkato është rreth 25 milionë euro, dhe për të interesim ka shfaqur Interi, Juventusi e Tottenhami.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco