ZYRTARE: Ndryshon destinacion, Fabregas transferohet te kjo skuadër e njohur

ZYRTARE: Ndryshon destinacion, Fabregas transferohet te kjo skuadër e njohur

18:58, 11/01/2019

Cesc Fabregas është larguar nga Chelsea për të provuar një tjetër aventurë të re.

Mesfushori spanjoll, do të vijojë karrierën e tij te skuadra e Monacos në Ligue 1.

Është klubi i francez që nëpërmjet një video ka konfirmuar transferimin e bujshëm të mesfushorit 31-vjeçar.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco