Çfarë ka ndodhur me Eros Grezdën? Shfaqet me paterica

Çfarë ka ndodhur me Eros Grezdën? Shfaqet me paterica

13:28, 11/01/2019

Eros Grezda është rikthyer në stërvitje pas pushimeve te Rangers, por gjërat nuk kanë shkuar mirë për sulmuesin e Kombëtares shqiptare.

Nga Spanja, ku ekipi i tij po kryen fazën përgatitore nuk kanë ardhur aspak lajme të mira.

Sulmuesi është dëmtuar në stërvitje dhe është fotografuar me paterica.

Raportimet e lidhin atë me një dëmtim të përpara disa kohëve kur luante ende në Kroaci, megjithëse, nuk dihet periudha e riaftësimit.

Sipas asaj që raporton “Daily Record”, Grezda ka probleme me kyçin e këmbës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment