FOTO/ Kukësi mat forcën me ekipin rus, agjentët nën vëzhgim

FOTO/ Kukësi mat forcën me ekipin rus, agjentët nën vëzhgim

10:41, 11/01/2019

Kukësi do të ndeshet sot me skuadrën ruse të Rostovit. Miqësorja është planifikuar të luhet në fushën e resortit ku stërviten verilindorët, pra, në “Titanik Resort”, në orën 15:00.

Kjo është miqësorja e dytë dhe e fundit që nënkampionët e Shqipërisë do të zhvillojnë në tokën turke.

Në këtë përballje Kukësi do kërkojë të bëjë një paraqitje sa më të mirë.

Ashtu si ndaj Bashaksehir, pritet që ndeshjen ta ndjekin agjentë dhe menaxherë të ndryshëm.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment