VIDEO/ Penallti për Barcelonën, ja çfarë bën Coutinho

VIDEO/ Penallti për Barcelonën, ja çfarë bën Coutinho

23:10, 10/01/2019

Barcelona ka ngushtuar diferencën 2-1 në transfertë përballë Levantes në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/8 në Kupën e Mbretit.

Në minutën e 85’ ishte Coutinho ai i cili shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco