E konfirmon në Twitter, gjigantët nga Serie A kërkojnë të transferojnë Messin

E konfirmon në Twitter, gjigantët nga Serie A kërkojnë të transferojnë Messin

19:55, 10/01/2019

Lionel Messi është lojtari që Roma do të dëshironte ta transferonte gjatë merkatos sw janarit.

Klubi italian, me llogarinë zyrtare në Twitter, nuk ka hezituar t’i përgjigjet një pyetje të Sky Sports, ku pyet tifozët e futbollit se cilin lojtar do të dëshironit që skuadra e juaj ta transferojë në janar.

Pyetjes së Sky Sport, i është përgjigjur skuadra nga kryeqyteti italian, shkruan e përditshmja italiane "corrieredellosport", raporton SYRI.net.

“Messi”, ishte përgjigja e Romës.

Transferimi i Messit, është diçka e pamundur për Romën, por një mundësi e mirë e për të tërhequr vëmendjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco