Pornostarja e njohur i bën të ëndërrojnë tifozët e futbollit!

Pornostarja e njohur i bën të ëndërrojnë tifozët e futbollit!

18:28, 10/01/2019

Mia Khalifa, aktore e filmave për të rritur është një tifoze e flaktë e futbollit.

Pornostarja e njohur ka zbuluar se është duke punuar në Angli për një projekt që është i lidhur me Premier Leaguen.

“Ditët e para të filmimeve në Londër kanë qenë të suksesshme. Mezi pres ta zbuloj atë për të cilën po punoj”, ka shkruar Mia në rrjetin social, Instagram.

Khalida ka hequr dorë vite më parë nga filmat për të rritur dhe tash po mendon për diçka tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco