E bujshme/ Strakosha drejt largimit, gati për tu transferuar te klubi i madh!

E bujshme/ Strakosha drejt largimit, gati për tu transferuar te klubi i madh!

23:52, 09/01/2019

Interi po mendon për zëvendësuesin e Samir Handanoviç.

Drejtuesit prej kohësh janë vënë në kërkim të një pasuesi ideal dhe objektivi numër një mbetet Thomas Strakosha.

Portieri i Kombëtares shqiptare po vijon të shkëlqejë te Lazio dhe paraqitjet e tij kanë rënë në syrin e të gjithëve.

Drejtuesit zikaltër e admirojnë shqiptarin dhe shumë shpejt pritet të nisin kontaktet me klubin nga kryeqyteti italian.

Megjithatë, pritet të jetë një operacion i vështirë, pasi Lazio ka kërkesa të larta për “gardianin” 23-vjeçar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco