Kupa e Mbretit/ Formacionet zyrtare: Real Madrid - Leganes

Kupa e Mbretit/ Formacionet zyrtare: Real Madrid - Leganes

21:02, 09/01/2019

Sot në orën 21:30 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e Leganes në çerekfinalen e Kupës së Mbretit.

Real Madridi do të tentojë që të fitojë ndeshjen e parë këtë vit, ndërsa Solari ka hedhur në fushë si titullar: Benzemanë, Vinicius dhe Sergio Ramos.

Ja formacionet zyrtare:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco