Pas Ronaldos, edhe Benzema gati për tu transferuar në Serie A

Pas Ronaldos, edhe Benzema gati për tu transferuar në Serie A

20:18, 09/01/2019

Karim Benzema po mendon largimin nga Reali i Madridit.

Florentino Perez po shikon mundësinë e transferimit të sulmuesit të Interit, Mauro Icardit në “Bernabeu”.

Sipas ‘Don Balon’, Benzema mund të transferohet në Serie A, te skuadra e Milanit që po kërkon një emër për të ofruar sa më shumë siguri në repartin ofensiv.

Operacioni i transferimit të Benzemasë pritet të mbyllet për 40 milionë euro.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco