ZYRTARE: Kamza tjetër ‘goditje’, transferon sulmuesin spanjoll

ZYRTARE: Kamza tjetër ‘goditje’, transferon sulmuesin spanjoll

17:28, 09/01/2019

Kamza ka bërë një goditje në merkaton e janarit.

Bëhet fjalë për sulmuesin spanjoll, David Izazola i cili ka nënshkruar kontratë 1 vit e gjysmë me klubin shqiptar.

“David Izazola firmos nje kontat per 1 vit e gjysem me skuadren tone. Sulmuesi vjen nga Spanja ku eshte aktivizuar ne ekipin e Salamanca”, thuhet në reagimin zyrtar të klubit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco