Juventus do yllin e Bayernit, zbulohet shifra e ofertës së bardhezinjve

Juventus do yllin e Bayernit, zbulohet shifra e ofertës së bardhezinjve

14:32, 09/01/2019

David Alaba mund të përfundojë te Juventusi. Kështu shkruan "Don Balon", që zbulon gjithashtu shifrat e ofertës që Juventusi do t’i ofrojë Bayernit të Mynihut.

Kampionët e Italisë ofrojnë plot 65 milionë euro për austiakun, i cili do të përforconte ndjeshëm mbrojtjen bardhezi.

26-vjeçari është një nga pikat më të forta te Bayern Munchen. Ai ka zhvilluar 2017 ndeshje me kampionët e Gjermanisë, teksa ka gjetur rrugën e rrjetës 17 herë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco