Ja skedina e sotme që ju bën me para, por ku ta luani?

Ja skedina e sotme që ju bën me para, por ku ta luani?

12:33, 02/01/2019

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen disa ndeshje të rëndësishme në Premier League.

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, fokusohet duke parashikuar 5 duele.

Por prej datës 1 janar 2019, bastet sportive janë të paligjshme në Shqipëri dhe është e pamundur që të luash fizikisht këtë parashikim që mund t’ju sillte para.

Në këto ditë të para mundësia e vetme është bastet online që po vazhdojnë të funksionojnë pavarësisht ligjit.

Skedina sot:

Bournemouth-Watford X2 (1,54)

Chelsea-Southampton 1/ lart 1,5 gola  (1,38)

West Ham-Brighton 1 (1,93)

Wolves-Crystal Palace 1X/poshtë 1,5 goloa (1,68)

Newcastle-Manchester United X2/ 2-5gola (1,57)

Koeficienti total: 10.8

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco