Takim urgjent Wanda-Inter, diskutohet e ardhmja e Icardit

Takim urgjent Wanda-Inter, diskutohet e ardhmja e Icardit

11:16, 02/01/2019

Mauro Icardi po relaksohet në Argjentinë me familjen e tij.

Sipas Corriere dello Sport, brenda pak javësh, pas kthimit në Itali, është planifikuar një takim i ri midis gruas dhe agjentes së kapitenit,  Wanda Nara dhe dyshes Marotta-Ausilio.

Siç dihet, ka një gatishmëri për të rinovuar nga të dyja palët, por negociatat nuk do të jenë të lehta, duke pasur parasysh kërkesës pretenduese për të fituar sa më shumë rritje të pagës.

Përveç kësaj, Inter do të dëshironte të eliminonte klauzolën, e në anën tjetër Wanda Nara do të rriste shumën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco