Reali gati për të kryer në janar transferimin befasues

Reali gati për të kryer në janar transferimin befasues

08:26, 02/01/2019

Real Madrid dëshiron të bëjë disa ndryshime në të gjitha repartet, ku tashmë ka disa objektiva.

Njëri prej lojtarëve që ka shumë mundësi të transferohet në ‘Santiago Bernabeu’ është edhe mbrojtësi i Portor, Eder Militao.

20-vjeçari ka impresionuar me paraqitjet e tij në pjesën e parë të këtij sezoni, prandaj Real Madrid dëshiron transferimin e tij.

Porto është i gatshëm që ta shesë mbrojtësin, por kërkon 40 milionë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco