Ja ndeshjet e Premier League që luajnë sot

Ja ndeshjet e Premier League që luajnë sot

14:52, 01/01/2019

Momentalisht po luhet ndeshja Everton-Leicester në Premier League, por do të luhen edhe dy ndeshje të tjera në orë 16:00 dhe 18:30.

Në orën 16:00 luan Arsenal i Mustafit dhe Xhakës kundër  Fulham, teksa Cardiff pret Tottenham në orën 18:30.

Tottenham dhe Arsenal do kërkojnë fitore pas humbjeve shokuese që pësuan në javën e fundit.

/Ariglon Pali/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco