Lojtari e refuzon gjigantit evropian për Barcelonën

Lojtari e refuzon gjigantit evropian për Barcelonën

12:46, 01/01/2019

Barcelona është shumë afër ta transferoj Adrien Rabiotin.

Mesfushori francez është kërkuar me ngulm nga Tottenham, por ai ka refuzuar ofertën e tyre.

Rabiot e refuzoi ofertën e Spurs, pasi kërkon të luajë me një skuadër që është në nivel të lartë.

Barcelona do ta transferoj mesfushorin nga PSG-ja për shumën e 10 milionë eurove.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco